Kalwaria Zebrzydowska
Zebrzydowice 415
 
+48 33 876 52 61
+48 606 988 625
 
 
 
 

O firmie

Firma FABER SPORT powstała w roku 1991. Początkowo w naszej ofercie dostępny był jedynie sprzęt sportowy wykonany z drewna, taki jak - skrzynie gimnastyczne, ławki oraz stoły przeznaczone do gimnastyki korekcyjnej. Następnie zostały wprowadzone do produkcji produkty tapicerowane - materace, maty, edukacyjne kształtki piankowe oraz osłony niebezpiecznych krawędzi. Działalność została rozszerzona jeszcze bardziej w roku 1998, poprzez produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych, a także z metalu. Wszystkie te rozwiązania znalazły zastosowanie w szczególności na salach gimnastycznych oraz halach sportowych. Natomiast największym krokiem w stronę rozwoju innowacji naszej firmy było oddanie do użytku nowej hali produkcyjnej w 2013 roku. Umożliwiło to polepszenie jakości sprzętu, a także poszerzenie gamy produktów, czy też wprowadzenie produkcji wielkoseryjnej. Wszystkie te działania pozwoliły nam na osiągnięcie konkurencyjnej pozycji względem innych producentów.

Obecnie firma oferuje różnorodny sprzęt sportowy przeznaczony do kompleksowego wyposażenia obiektów, takich jak m. in. sale gimnastyczne oraz boiska zewnętrzne. Ponadto w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty służące do rehabilitacji. Są one dedykowane szczególnie dla dzieci. Produkcja tego typu sprzętu oparta jest zawsze na indywidualnym kontakcie z osobami, które go potrzebują oraz współpracującymi z nimi rehabilitantami. Natomiast jedną ze specjalizacji, która szczególnie charakteryzuje naszą firmę, a także wymaga indywidualnego dopasowania do potrzeb, jest produkcja wszelakiego typu osłon. W ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno te typowe, jak i nietypowe, które są przeznaczone do niebezpiecznych krawędzi.

    Szeroki asortyment produktów wytwarzany jest zarówno w oparciu o wieloletnią tradycję rzemiosła kalwaryjskiego, jak i o bogate doświadczenie założyciela firmy. Z tego względu nasz sprzęt wyróżnia się wysoką jakością, solidnością, gwarancją trwałości, a wszystko to mieści się w przystępnej cenie.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy !